Rvt x Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rvt x Team

Rvt x Team
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ispit

Go down 
AuthorMessage
Backmach1ne
Admin
Backmach1ne


Posts : 114
Join date : 2010-07-16
Age : 31
Location : Kastel Gomilica

Ispit Empty
PostSubject: Ispit   Ispit Empty17/7/2010, 11:19

Išli studenti polagati ispit i čekaju ispred učionice. Pozove profesor prvog. Profesor: Zamislite da ste u vlaku u kupeu.
Student: Jesam. P: Vruće vam je, što ćete učiniti? S: Skinut ću košulju. P: Ali još vam je vruće. S: Otvorit ću prozor
P: E, sada kada ste otvorili prozor, izračunajte mi koliko će trebati da se prostorija napuni svježim zrakom. Student računa, računa, računa. Da profesoru rješenje. P: Žao mi je nije točno, pali ste. Pošaljite mi drugog. Student izađe i reče drugom zadatak. Ovaj na brzinu izračuna i uđe u učionu.
P: Zamislite da ste u vlaku u kupeu. S: Jesam.
P: Vruće vam je, što ćete učiniti. S: Skinut ću košulju P: Ali još vam je vruće. S: Otvorit ću prozor. P: Dugo ste se vozili i pao je mrak. Vi sada meni izračunajte koliko će svjetlosti ući dok prolazite uz uličnu svjetiljku. Student računa, računa, računa. Da profesoru rješenje. P: Žao mi je nije točno, pali ste. Pošaljite mi trećeg. Student izađe i reče trećem zadatke. Ovaj na brzinu izračuna i uđe u učionu. P: Zamislite da ste u vlaku u kupeu. S: Jesam. P: Vruće vam je, što ćete učiniti?
S: Skinut ću košulju. P: Ali još vam je vruće. S: Skinut ću i cipele. P: Još vam je vruće. S: Skinut ću i čarape. P: Ali stvarno vam je vruće. S: Skinut ću i hlače. P: Ali s vama su u kupeu dva homoseksualca. S: Ma, boli me kurac, nek' me jebu, al' ja prozor ne otvaram!!!
Back to top Go down
https://rvtxteam.darkbb.com
 
Ispit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Plavuša polaže vozački ispit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rvt x Team :: Zabava :: Vicevi-
Jump to: