Rvt x Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rvt x Team

Rvt x Team
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Forlan: "Nikad više Engleska"

Go down 
AuthorMessage
Backmach1ne
Admin
Backmach1ne


Posts : 114
Join date : 2010-07-16
Age : 31
Location : Kastel Gomilica

Forlan: "Nikad više Engleska" Empty
PostSubject: Forlan: "Nikad više Engleska"   Forlan: "Nikad više Engleska" Empty17/7/2010, 17:42

Urugvajski napadač, Diego Forlan nema se namjeru vratiti na Otok. Odlazak iz Atletico Madrida u bilo koji engleski klub nije moguć. Odluka je to samog igrača...

Odlične igre u dresu Urugvaja skrenule su pažnju brojnih engleskih klubova, no 31-godišnji napadač nema namjeru mijenjati destinaciju. "Osjećam da više nemam što dokazivati drugima. Moje igre za reprezentaciju i klub govore same za sebe. Igram u najtežoj ligi na svijetu i Španjolska je postala mojim domom."

Forlan je u dvije sezone u Manchester Unitedu postigao 17 pogodaka i iako je napore Tottenhama da ga vrati na Otok pohvalio, odbio je svaku mogućnost odlaska. "Riječ je o korektnoj ponudi kluba koji ide dobrim putem, ali nisam zainteresiran za povratak u Premiership. Uostalom, igram u odličnom klubu i iduće sezone idemo na poziciju među prvih četiri."

Prema najavama za iduću sezonu Forlan joj se itekako veseli. "Imamo nekoliko vrlo zanimljivih mladih igrača i očekujem velike stvari od iduće sezone. Nikad više neću igrati u Engleskoj, ali se znam uhvatiti kako razmišljam o tim danima."

"Bio sam mlad dok sam igrao u Unitedu i baš kada sam osjetio da se počinjem prilagođavati prodan sam kako bi došao Rooney. Da me se nisu riješili mogli smo biti najubojitiji napadački tandem Europe."
Back to top Go down
https://rvtxteam.darkbb.com
 
Forlan: "Nikad više Engleska"
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rvt x Team :: Ostalo :: Sport-
Jump to: